Kolejny Sparing – kolejne zwycięstwo

W siódmym kolejnym meczu kontrolnym piłkarze GKS-u Przodkowo gościli na własnym boisku drużynę za miedzy IV ligową Cartusię 1923 Kartuzy. Mecz zakończył się wynikiem końcowym 4:1. Bramki zdobywali: Łukasz Stasiak (7’), Paweł Czychowski (9’), Michał Szałek (16’ k), Adrian Polański (91’)

Piątkowe spotkanie zostało zaplanowane w ostatniej chwili, przyczyna to rezygnacja drużyny Sokół Zblewo na termin tj. 18 lipca. Trenerowi GKS Cartusia 1923 Kartuzy dziękujemy za przyjęcie naszej propozycji rozegrania meczu.

Kolejny ósmy mecz kontrolny, ostatni w przygotowaniach do nowego sezonu podopieczni Tomasza Bąkowskiego rozegrają 25 lipca w miejscowości Luzino, rywalem będzie miejscowa drużyna IV ligowa Wikęd Luzino. Mecz zaplanowano na godzinę 11.00

GKS Przodkowo - Cartusia 1923 Kartuzy 4:1 (3:1)

Skład GKS-u - Moczadło, Górak (46’ Amoah), Szałek, Test (46’ Patelczyk), Chmulak (31’ Kręcki), Dampc (46’ Polański), Wesołowski, Test (46’ Niedźwiecki), Stasiak (46’ Patok), Czychowski

Powiązana galeria: