Wygrana z GKS Sierakowice (2007)

Wygrana z GKS Sierakowice  (2007)

W piątek 11.09.2020 nasz zespół udał się na kolejny mecz ligowy do Sierakowic. Naszym przeciwnikiem był miejscowy GKS.

Cały mecz był pod naszą kontrolą choć przeciwnik często posyłał piłkę za naszą linie obrony i musieliśmy szybko reagować na dużym ryzyku. Bardzo duża nerwowość w naszych poczynaniach nie dała nam płynności w grze. W 34 minucie zdobywamy bramkę autorstwa Filipa Lis. Zdobyta bramka trochę ustabilizowała naszą grę. Do przerwy przodkowanie utrzymali jedno bramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron w 46 minucie podwyższamy wynik spotkania a celnym trafieniem popisuje się Artur Malota. Po zdobyciu drugiego gola przez przodkowian tempo meczu spadło. Były dogodne sytuacje na kolejne bramki, lecz przy strzałach naszych zawodników zabrakło skuteczności. W 80 minucie w zamieszaniu podbramkowym gospodarze zdobywają honorowego gola.

GKS Sierakowice - GKS Przodkowo 1:2 (0:1)

bramki dla GKS-u Przodkowo – Filip Lis, Artur Malota

GKS - Kopysiewicz, Miąskowski, Lis, Maciuszonek, Wydrowski, Szmuda, Sz. Machalewski,

Wiśniewski, Okrój, Adr. Machalewski, Malota