Wygrana Junior Młodszy w Kiełpinie (2004 i młodsi)

Wygrana Junior Młodszy w Kiełpinie  (2004 i młodsi)

W piątej kolejce ligowej przodkowanie udali się na mecz do Kiełpina a przeciwnikiem naszego zespołu był miejscowy Amator.

Początek spotkania już pokazał, że przodkowanie chcieli zmazać plamę z ostatniego meczu ligowego. Pierwsza okazja w 13 minucie i prowadzenie naszemu zespołowi dał Kacper Konkol. W 21 minucie było już 2:0 dla GKS-u. Celnym trafieniem popisuje się Tomasz Kulesza.

Przez cały mecz nasi młodzi piłkarze kontrolowali przebieg gry i nie pozwalali gospodarzom zagrozić bramce Jakuba Deik. W 63 minucie wynik spotkania ustalił Dominik Stobba.

Wygrana przodkowian 3:0 jak najbardziej zasłużona. Za tydzień w sobotę podopieczni trenera Roszkowskiego zagrają na boisku w Kolbudach z liderem tabeli – Akademią Sportu Kolbudy. Zapowiadają się wielkie emocje w Kolbudach.

Amator Kiełpino - GKS Przodkowo 0:3 (0:2)