Zaczynamy ! III liga, czas start!

Zaczynamy !  III liga, czas start!

W sobotnie południe 15 sierpnia, o godzinie 11.00 piłkarze GKS Przodkowo zagrają w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby i będą walczyć o pierwsze punkty z gospodarzem meczu Bałtykiem Gdynia w ramach rozgrywek III ligi w sezonie 2015/2016.

Ubiegłoroczny sezon Bałtyk Gdynia zakończył na siódmym miejscu z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów zdobytych w trzydziestu spotkaniach (12,9,9), bramki 46-36.

W sezonie 2014/2015 oba zespoły spotkały się dwukrotnie i tak: 18 października 2014 na boisku w Gdyni padł wynik niekorzystny dla naszego zespołu, który doznał sromotnej porażki 7:1, natomiast w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 na boisku w Przodkowie nasza drużyna wzięła rewanż i pokonała Bałtyk Gdynia 5:1.

Najlepszymi strzelcami zespołu byli : Mateusz Kuzimski 11 bramek i Krzysztof Rusinek 10 bramek.

W okresie przygotowawczym drużyna Bałtyku Gdynia rozegrała kilka sparingów:

0:2 z Olimpią Elbląg

1:3 z Kotwicą Kołobrzeg

5:0 z Gryf Tczew

3:1 z Stolem Gniewino

0:0 z Startem Warlubie

Okres przygotowawczy podopiecznych Sebastiana Letniowskiego przebiegał bez zakłóceń. Drużyna GKS Przodkowo rozegrała również kilka sparingów:

1:3 z Chojniczanką Chojnice

4:1 z KP Starogard Gd.

1:4 z Olimpią Elbląg

2:1 z Start Warlubie

6:1 z Lechia II Gd.

4:0 z Kaszubią Kościerzyna

11:0 z KS Mściszewice

W sobotnim spotkaniu na pewno zagrają w naszej drużynie najlepsi, których będzie miał do dyspozycji trener Letniowski. Na pewno nie zagra Franciszek Barzowski, który leczy kontuzję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków, kibiców na inaugurację III ligi do Gdyni by kibicować naszej drużynie

Sobota 15 sierpnia 2015 g. 11.00