Znakomita środa drużyn młodzieżowych

Bardzo dobrze spisali się młodzi piłkarze GKS-u Przodkowo. W ramach rozgrywek grup młodzieżowych sezonu 2020/21 na naszym stadionie w środę 27 sierpnia zmagania rozpoczęli podopieczni Seweryna Wrońskiego rocznik 2007 i młodsi. Rywalem była drużyna Gwiazdy Karsin. Wynik końcowy 7:5 (4:3) dla GKS-u.

Bramki dla przodkowian zdobywali: Filip Lis 2x, Adrian Wiśniewski, Igor Stromski, Nikodem Szmuda, Maciej Hallman, Artur Malota.

Aż 13 bramek strzelili młodzi piłkarze GKS Przodkowo z rocznika 2009 i młodsi w starciu ligowym z GKS Żukowo. Dla podopiecznych Cezarego Gawrona był to pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo w sezonie rozgrywkowym 2020/21. Ogólnie na listę strzelców wpisali się : Franek Leszczyński (3), Nikodem Bujak (2), Filip Sławkowski (2), Kacper Pobłocki (2), Konrad Rzepa (1), Marek Stańczyk (1), Jakub Kwiatkowski (1), Maksymilian Gaschta (1). Wynik końcowy 13:0 (7:0) dla GKS-u Przodkowo.

Juniorzy młodsi B1 w drugim swoim meczu ligowym w sezonie 2020/21 podopieczni Wiesława Roszkowskiego zwyciężyli z Potokiem Pszczółki 4:3 (1:1). Bramki dla przodkowian strzelali: Bartłomiej Belgrau, Mikołaj Czoska, Jakub Domaros, Igor Pawłowski.

Środowe spotkanie zostało rozegrane na stadionie gminnym w Przodkowie. Wynik spotkania otworzyli przodkowanie w 19 minucie po celnym trafieniu Bartłomieja Belgrau. Pięć minut później był już remis po błędzie bloku defensywnego GKS-u. Na przerwę oby dwa zespoły schodziły z wynikiem 1:1.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście z Pszczółek. Najpierw w 55 minucie objęli prowadzenie w meczu 2:1, a w 60 minucie podwyższyli wynik meczu 3:1. Taki stan rzeczy sprawił, że o losach całego starcia zadecydowały ostatnie fragmenty gry. Większą determinacją w końcówce wykazali się piłkarze GKS-u. Najpierw w 73 minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Czoska. Cztery minuty później był remis, do którego doprowadził celnym trafieniem Jakub Domaros, a w 82 minucie wynik ustalił Igor Pawłowski.