Udany weekend młodzieży GKS-u

W kolejnych meczach ligowych nasze młodzieżowe drużyny spisały się znakomicie. Wszystkie mecze odbywały się na boiskach rywali.

Osiem bramek zdobyli podopieczni trenera Roszkowskiego rocznik 2004 i młodsi w meczu z drużyną KS Kamienica Królewska, wynik końcowy 1:8 do przerwy (1:3) dla przodkowian. Gradem bramek podzielili się: Tomasz Kulesza (5), Igor Pawłowski, Dominik Stobba oraz Mikołaj Czoska po (1).

Swój kolejny mecz wygrali podopieczni trenera Wrońskiego rocznik 2007 i młodsi pokonując w meczu na boisku rywala miejscową drużynę GTS II Pruszcz Gdański 7:4 do przerwy (4:3). Bramki dla przodkowian strzelali: Artur Malota (3), Robert Gliszczyński (2) oraz Nikodem Szmuda, Igor Stromski po (1).

Również miłą niespodziankę sprawili podopieczni trenera Cezarego Gawron rocznik 2009 i młodsi na bardzo trudnym terenie pokonali faworyzowany zespół GKS Sierakowice i to na boisku w Sierakowicach. Wynik końcowy 1:5 (1:3) dla GKS-u. Bramki zdobywali: Hubert Młyński, Nikodem Bujak, Konrad Rzepa, Kacper Pepliński oraz Kacper Pobłocki wszyscy po jednej bramce.