Zwycięska seria zakończona

Jarota Jarocin przerwała serię zwycięstw piłkarzom GKS-u Przodkowo. Po sześciu kolejnych wygranych nastąpiła porażka. Swój ostatni mecz ligowy nasi trzecio ligowcy rozgrywali na boisku rywala Jaroty Jarocin. Mecz zakończył się porażką podopiecznych Łukasza Kowalskiego 2:1. Jedyną bramkę dla przodkowian zdobył Paweł Czychowski.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, kilka strzałów jakie oddawali piłkarze Jaroty były niecelne lub znakomicie bronił Arkadiusz Moczadło. W pierwszej połowie zawodnicy GKS-u ograniczali się jedynie do gry z kontry. Jednak defensywa gospodarzy umiejętnie rozbijała każdy kontratak. Tym samym na przerwę obie drużyny udały się do szatni przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron zaczęły padać gole. Najpierw w 48 minucie gospodarze uderzeniem z rzutu wolnego zdobywają prowadzenie. Szybko nasi piłkarze odpowiedzieli golem ze stałego fragmentu gry, była to 56 minuta. Bramkę zdobył Paweł Czychowski, który z bliskiej odległości ulokował futbolówkę w siatce. Osiem minut później gospodarze po błędzie naszej defensywy zdobywają drugiego gola. Po utracie gola nasi piłkarze ruszyli do odrabiania strat. Ten okres gry należał bezwzględnie do zawodników GKS-u, którzy mieli sytuacje do zdobycia bramki. Dwukrotnie po strzałach Mateusza Niedźwieckiego obrońcy gospodarzy wybijali futbolówkę z linii bramkowej.

Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2:1 (0:0)

bramki – 1:0 Piotr Skokowski (48’)

1:1 Paweł Czychowski (56’)

2:1 Krzysztof Bartoszak (64’)

GKS - Arkadiusz Moczadło, Adrian Polański, Josep Amoah /80’ Dawid Patelczyk/, Marcin