Gramy dalej w Pucharze Polski

Gramy  dalej w Pucharze Polski

GKS Przodkowo kontynuuje zmagania w Pucharze Polski. W wtorkowe popołudnie pokonali na boisku w Luzinie miejscowy Wikęd 2:3. Bramki dla GKS-u zdobywali: Dawid Patelczyk, Łukasz Stasiak i Mateusz Dąbrowski.

Spotkanie rozgrywane w ramach V rundy finału Pucharu Polski szczebel wojewódzki znacznie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy raz za razem groźnie atakowali. Natomiast nasz zespół ograniczał się do kontrataków. W 12’ błąd obrony przodkowskiej i gospodarze niespodziewanie wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie więcej goli nie zobaczyliśmy choć przodkowanie mieli kilka znakomitych okazji strzeleckich. Dopiero w drugiej połowie z większą dokładnością nasz zespół zaczął odrabiać straty. W 66’ bramkę dającą remis zdobywa Dawid Patelczyk. Dziesięć minut wystarczyło aby GKS wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Łukasz Stasiak i Mateusz Dąbrowski celnymi trafieniami doprowadzili do wyniku 1:3 dla GKS-u. W końcówce meczu kolejny błąd obrony i gospodarze zdobywają kontaktowego gola. Na odrobienie strat zabrakło czasu.

KTS-K Wikęd Luzino - GKS Przodkowo 2:3 (1:0)

bramki 1:0 Dawid Zadrowski (12’)

1:1 Dawid Patelczyk (66’)

1:2 Łukasz Stasiak (71’)

1:3 Mateusz Dąbrowski (75’)

2:3 Paweł Selonke (89’)

GKS - Kamola, Polański /46’ Patelczyk/, Amoah, Dąbrowski, Chmulak / 46’ Dampc/, Szur,

Szałecki /46’ Klawikowski/, Karniluk / 55’ Kręcki/, Niedźwiecki /46’ Górak/, Stasiak