Sporo bramek w Ełganowie

W minioną sobotę rocznik 2009 rozegrał kolejny mecz ligowy w Ełganowie. Spotkanie rozpoczęło się paroma dobrymi akcjami ze strony przodkowian lecz zabrakło skuteczności. Dopiero w 8 minucie po pięknym strzale z dystansu Nikodema Bujaka wynik się otworzył. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4 dla GKS-u.

Po przerwie gra młodych piłkarzy GKS-u wyglądała jeszcze lepiej, tworzyli bardzo efektowne drużynowe akcje oraz nie brakowego też pięknych akcji indywidualnych. Trener Łukasz Riegel mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Mecz zakończył się wynikiem 11:0 dla GKS-u Przodkowo. Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się: Nikodem Bujak 2x, Kacper Pepliński 2x, Piotr Warkusz 2x, Kacper Pobłocki 2x, Maksymilian Mazur 1x, Filip Sławkowski 1x, Jakub Kwiatkowski 1x

GKS- Klawikowski, Pobłocki, Bąk, Sławkowski, Pepliński,Nik. Bujak, Młyński, Korpoliński,