Juniorzy młodsi B1 ulegli Czarnym Pruszcz Gdański

Porażką zakończył się mecz podopiecznych Wiesława Roszkowskiego. Goście ze Pruszcza Gdańskiego wygrali przede wszystkim dzięki lepszej skuteczności.

Niedzielne spotkanie rozgrywane na stadionie gminnym w Przodkowie rozpoczęło się od wyrównanej gry. Przodkowianie próbowali strzelić bramkę, ale jako pierwsi uczynili to ich przeciwnicy, którzy pokonali bramkarza GKS-u już w 9 minucie. Nasi zawodnicy odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób, bo gola wyrównującego stan meczu po siedmiu minutach. Na listę strzelców wpisał się Dominik Stobba. Decydujące o losach całego pojedynku okazały się odpowiednio minuty 34 do 74 minuty. W tym czasie nasz zespół stracił trzy kolejne bramki. Na otarcie łez w 88 minucie ponownie Dominik Stobba zmniejszył rozmiary porażki.

GKS Przodkowo - Czarni Pruszcz Gdański 2:4 (1:2)

Bramki: Dominik Stobba 2x, - Michał Włodarczyk 2x, Szymon Budzyń 1

GKS - Chmielewski, Paczoska /46’ Domaros/, Klimkosz /68’ Zinke/, Czoska, Konkel,

Bł. Belgrau, Stobba, Kulesza, Bar. Belgrau, Kitowski, Pawłowski