Remis z KP Starogard Gdański

GKS Przodkowo podzielił się punktami w meczu szóstej kolejki III ligi grupy drugiej z KP Starogard Gdański.

Duży niedosyt pozostał po tym meczu. Gospodarze mieli na wyciągnięcie ręki zwycięstwo w III lidze. Tym razem kibice na stadionie gminnym w Przodkowie obejrzeli dwie bramki. Jedną z nich zdobył Robert Wesołowski. Dla pomocnika GKS-u było to już czwarte trafienie w sezonie rozgrywkowym 2020/21. Bez wątpienia jedną z ładniejszych!. Natomiast dla drużyny gości gola dającego prowadzenie strzelił Kacper Łazaj. Miało to miejsce w 26 minucie meczu.

GKS Przodkowo w siódmej serii spotkań trzecioligowych rozgrywek zmierzy się w Kołobrzegu z miejscową Kotwicą. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 12 września o godz. 16.00.

GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)

bramki: 0:1 – Kacper Łazaj (26’), 1:1 Robert Wesołowski (82’)

GKS - Moczadło, Polański /65’ Czychowski/, Szur, Dąbrowski /83’ Niedźwiecki/, Łuczak,

Szałecki /46’ Górak/, Wesołowski, Szałek, Kręcki /68’ Chmulak/, Klawikowski / 45’