Młodzicy młodsi bez punktów w Stężycy

Drużyna prowadzona przez Cezarego Gawrona przegrała wyjazdowy mecz w Stężycy z miejscową Radunią 2:4

Początek meczu ułożył się po myśli gospodarzy. Już w 5 minucie ekipa Raduni zdobyła pierwszego gola. Na kolejne bramki czekaliśmy do 32 minuty oraz 41 minuty. Niestety strzelcami bramek byli ponownie zawodnicy gospodarzy. W 44 minucie bramkę dla przodkowian strzela Franek Leszczyński. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili zawodnicy Raduni Stężyca prowadząc 3:1.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Bardziej skuteczni gospodarze w 51 minucie podwyższają wynik meczu na 4:1. Ostatnie celne trafienie należało do GKS-u. W 64 minucie celnym trafieniem ustalając wynik końcowy popisał się Kacper Pobłocki.

Młodzicy młodsi w kolejnym spotkaniu ligowym zmierzą się na własnym boisku z Chojniczanką Chojnice. Pierwszy gwizdek sędziego w najbliższą sobotę 12 września rozbrzmi punktualnie o godzinie 11.00

Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 4:2 (3:1)

GKS- Klawikowski, Pobłocki, Bąk, Sławkowski, Peplinski, Młyński, Korpoliński, Leszczyński