Wysoki remis z Radunią

Przodkowianie mają za sobą czwarty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Zremisowali w nim na wyjeździe z Radunią Stężyca 3:3.

Podopieczni Tomasza Bąkowskiego wyszli na prowadzenie w 16 minucie. Strzelcem bramki był testowany zawodnik. W 25 minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania w meczu. Ku zdziwieniu dość licznej grupy kibiców obecnych na tym meczu to przodkowanie ponownie wychodzą na prowadzenie, była to 34 minuta, bramkę strzela Robert Wesołowski. Cztery minuty później kolejna bramka i to ponownie dla Przodkowian. Strzelcem bramki zawodnik testowany.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja na boisku przez gospodarzy. Trener GKS-u wykonał kilka zmian, które na pewno zmieniły grę przodkowian. W 53 minucie sędzia główny spotkania za faul w polu karnym dyktuje rzut karny dla Raduni, pewnie zamieniony na bramkę. Jest 2:3. Piłkarze Raduni nadal byli w natarciu, lecz bez efektu końcowego - szwankowała skuteczność . Dopiero w 80 minucie gospodarze doprowadzają do remisu.

Woli sprawiedliwości przodkowanie również mieli kilka okazji do zdobycia kolejnej bramki po szybkich kontratakach.

Drużyna z Przodkowa w najbliższą środę, 8 lipca czeka piąty mecz towarzyski.

Mecz odbędzie się w Lęborku z miejscową Pogonią. Pojedynek zaplanowano na godzinę 18.30

Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 3:3 (1:3)

bramki: (16’) 0:1, (25’) 1:1, (34’) 1:2, (38’) 1:3, (53’) 2:3, (80’) 3:3

GKS - Test (46’ Kamola), Test (46’ Karniluk), Patelczyk (46’ Test), Górak (46’ Test), Dampc, Łuczak (46’ Test), Test (46’ Kręcki), Wesołowski, Test (46’ Niedźwiecki), Stasiak (46’ Test), Czychowski