Powalczyć o pierwsze punkty!

W najbliższy weekend zostanie rozegrana druga kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze Bałtyckiej. Po nieudanym starcie w pierwszym meczu drużyna GKS Przodkowo zdobędzie komplet punktów na które to punkty liczymy. Na drodze do tego przodkowian stanie drużyna rezerw pierwszoligowej Arki Gdynia.

W pierwszej kolejce drużyna z Gdyni poniosła również porażkę w meczu w Pelplinie z miejscową Wierzycą 0:1.

W przeszłości drużyna GKSu Przodkowo spotykała się z rezerwami Arki Gdynia kilkakrotnie, było tych spotkań osiem w których sześciokrotnie zwycięsko wychodziła drużyna z Gdyni, a dwa razy padł wynik remisowy.

W ostatnim sezonie 2014/2015 drużyny spotykały się dwukrotnie. Najpierw w Przodkowie w ramach siódmej kolejki padł wynik remisowy 1:1 – bramka dla GKSu Mateusz Frankowski, natomiast w rewanżu w ramach dwudziestej drugiej kolejki w Gdyni padł wynik 3:2 dla rezerw Arki. Bramki w tym spotkaniu dla przodkowian zdobywali Franciszek Barzowski i Jakub Gronowski.

Mecz z Arką II Gdynia zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (22 sierpnia) na Stadionie Gminnym w Przodkowie, a jego początek zaplanowano na godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!