Zwycięstwo z Pogonią

Zwycięstwem 2:4 zakończył się środowy sparing GKS-u Przodkowo z Pogonią Lębork. Dla podopiecznych Tomasza Bąkowskiego była to piąta sparingowa potyczka w tym okresie przygotowawczym.

W kadrze GKS-u meczu zabrakło Michała Szałka, który zmaga się z lekkim urazem oraz Łukasza Stasiaka zatrzymały go sprawy rodzinne. Mecz rozgrywany był na bardzo dobrze przygotowanym boisku Pogoni. Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się zawodnicy z Lęborka. Patryka Kamolę już w 4 minucie pokonał dobrze znany w Przodkowie Przemysław Kostuch, pewnie wykonując rzut karny. Przodkowianie w 13 minucie wyrównali stan meczu, a strzelcem bramki Mateusz Łuczak. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 28 minuty kiedy efektowną główką bramkę dla GKS-u zdobył zawodnik testowany. Siedem minut później kolejny rzut karny i kolejny raz Patryka Kamolę pokonuje Przemysław Kostuch. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy przodkowanie ponownie wychodzą. Strzelcem bramki Mateusz Niedźwiecki.

Druga połowa również obfitowała w szybkie akcje jednak już nie z taką skutecznością jak to było w pierwszej połowie. W 63 minucie wynik ustalił strzałem z około 25 metrów Marcin Dampc.

Kolejny sparing GKS rozegra 11 lipca. Rywalem będą rezerwy Lechii Gdansk. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Przodkowie początek godzina 11.00

Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 2:4 (2:3)

bramki : 1:0 Kostuch (k.-4’), 1:1 Łuczak (13’), 2:2 Kostuch (k.-35’), 2:3 Niedźwiecki (40’), 2:4

Dampc (63’)

Skład GKS-u: Kamola /46’ Test/, Test, Klawikowski /46’ Patelczyk/, Wysiecki /46’ Karniluk/,